2023 Kia Niro EV piyasaya çıkıyor! [Hem de ücretsiz hediyeleriyle]

Kia 2023 model Niro serisini alan müşterilerine ücretsiz hediye sunmayı amaçlıyor. Gelin tüm detaylara yakından bakalım.


2023 Kia Niro EV piyasaya çıkıyor! [Hem de ücretsiz hediyeleriyle] - Page 1

Enflasyon Azaltma Yasası sayesinde yabancı üretimli elektrikli araçlar için daha fazla federal vergi kredisi bulunmadığından, birçok EV alıcısının umabileceği en iyi anlaşma, ortak bir şarj ağından bir miktar ücretsiz yararlanmaktır.

2023 Kia Niro EV piyasaya çıkıyor! [Hem de ücretsiz hediyeleriyle] - Page 2

İkinci nesil 2023 Kia Niro EV, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki herhangi bir Electrify America istasyonundan 500 kilowatt-saat (kWh) ücretsiz şarj seansı gibi bir hediye ile gelecek. 64,8 kWh pil paketi ile bu, Niro EV sahiplerinin yaklaşık 3138 km ücretsiz şarj yapması demek.

2023 Kia Niro EV piyasaya çıkıyor! [Hem de ücretsiz hediyeleriyle] - Page 3

Kia America COO’su ve EVP’si Steven Center, “Yeni Niro EV’nin piyasaya sürülmesiyle, Niro EV sürücülerinin tamamen elektrikli yol yolculuklarını hızlı şarj etme avantajıyla deneyimlemelerini sağlamak için Electrify America ile iş birliğimizi genişletiyoruz” dedi.

2023 Kia Niro EV piyasaya çıkıyor! [Hem de ücretsiz hediyeleriyle] - Page 4

Anlaşma, yeni bir içten yanmalı motor satın alımıyla birlikte verilen ücretsiz benzin deposundan kesinlikle daha iyi olsa da sunulan en iyi EV şarj hediyesi değil. Kia EV6, yaklaşık 5632 ila 6437 km seyahat etmek için yeterli olan 1.000 kWh’lık ücretsiz şarj hediye ediyordu.

Read More

Yorum yapın