2022’ye damga vuracak 5 PC oyunu!


Monster Notebook katkılarıyla hazırladığımız Oyun Canavarı’nın yeni bölümüyle karşınızdayız.

Bu bölümde 2022 yılına damga vurması beklenen 5 PC oyununu sizler için derledik. Malum yeni nesil konsolların çıkmasıyla birlikte PC oyunlarındaki kalite örgüsü de artmış oldu.

Artık sağlam bir oyunu rahat bir şekilde oynamak için ciddi anlamda güçlü bir bilgisayara ihtiyacınız var. Özellikle de oyunlarda sunulan tüm teknolojilerden faydalanmak istiyorsanız, o zaman RTX destekli bir canavara sahip olmanız çok da makul bir seçenek olacaktır.

Şimdi gelelim 2022 yılı içerisinde en çok beklenen 5 PC oyununa. Elbette oyun söz konusu olduğunda herkesin farklı bir beklentisi olabilir. Bu noktada kişisel zevklerin ön plana çıktığını söyleyebiliriz.

Fakat global ölçekte değerlendirdiğimiz zaman, diğer oyunlara kıyasla çok daha fazla kişi tarafından beklenen yapımlar mevcut. Biz listemizde bu tarz yapımlara yer verdik. Önümüzdeki süreçte vermeye de devam edeceğiz.

Şunu da dip not olarak belirtmek gerekiyor. Bazı oyunlar için çıkış tarihi net bir şekilde açıklanmamış olsa da 2022 yılı işaret edilmişti. Dolayısıyla bu oyunların çıkış tarihinde ufak gecikmeler yaşanabilir.

Hatta bazı oyunların çıkışı 2023’e de sarkabilir. Fakat listede yer verdiğimiz yapımların hepsi için şu anda 2022 yılının işaret edildiğini belirtmemiz gerekiyor. Şimdiden iyi seyirler.

2022’ye damga vuracak 5 PC oyunu!

Read More

Yorum yapın