2022’nin en havalı sedan modelleri bunlar! Dev galeri!

Otomobil

Dev Galeri ile karşınızdayız. Bu galerimizde sizlere gelecek yılın en havalı Sedan otomobillerini ayrıntılı olarak aktarıyoruz.

Sedanlar ölmedi. Ve merak etmeyin, yakın zamanda da ölmeyecek. Geçişler bu zamana kadar hep mevcuttu ve trendleri yakaladı, ancak otomotiv endüstrisi trendlere göre yaşıyor ve ölüyor. 1970’lerde ve 1980’lerin Station Wagonları, 1980’lerden 1990’lara kadar minivanlardı, o zaman herkes SUV’lardan şikâyet ediyordu.

Yine de sedanlar hayatta kaldı ve araba şirketleri onları daha alakalı ve ilginç tutmak için çok çalışmak zorunda kaldıkça da gelişti. 2022, sedan için harika bir yıl olacak gibi görünüyor, çünkü mevcut neslin çoğu bir crossover satın almamayı sizlere sunabilir.

Hyundai Elantra N

Hyundai‘nin temel olarak BMW‘nin en iyi ve en parlak mühendislerini ve tasarımcılarını avlamaktan oluşturduğu bir ekibi var.

Elantra harika bir araba, ancak hayatınızda gerçek bir heyecan istiyorsanız, N-rozetli performans versiyonu müthiş. 2.0 litrelik turbo şarjlı motorunun 276 beygir gücünü isteyeceksiniz. Bu motor 289 lb-ft tork ile destekleniyor.

Read More

Yorum yapın