2022’nin en güzel Android’i mi geliyor?


2022’de çok ses getirmesi beklenen ve yakın zamanda sektöre hızlı bir giriş yapacak olan akıllı telefonlardan biri hangisi dersiniz? Bugün, en özel ve güzel tasarımlardan biriyle kısa bir süre sonra gelecek olan yeni nesil Oppo Reno’dan bahsedeceğiz. 

Oppo Reno 7 tamamen farklı bir tasarım ile kullanıcıları ile buluşmaya hazırlanıyor. Son sızıntılar, cihazın sevenleri ile buluşmaya hazır olduğunu görmemizi sağlıyor. 2022’de üst düzey bir cihaz satın almayı düşünüyorsanız, bu telefonun tasarımına, renklerine ve ekranına âşık olmanız gayet mümkün olabilir.

Oppo Reno 7 Pro Özellikleri!

  • Ekran: 6.4 inç AMOLED
  • İşlemci: Qualcomm Snapdragon 888 +
  • Bellek: 8/12 GB
  • Depolama: 256 GB
  • Arka Kamera: 50 Megapiksel + 8 + 2 Megapiksel
  • Ön Kamera: 32 Megapiksel Çözünülürlük
  • Pil: 4.500 mAh pil (65W hızlı şarj)
  • Yazılım: Android 11 ColorOS

Cihaz ön kısımda sol köşede çentikli bir kamera ve arkasında iki baskın lensli ve diğer küçük lensli kameraların yer aldığı bir modül ile geliyor. Cihazın ön kısmında 32 megapiksel ön kamera ve 90 Hz ve 402 PPI yenileme hızına sahip bir AMOLED panel yer alacak.

Arka tarafta ise 50 megapiksel Sony IMX 766 ana sensör, 8 megapiksel Sony IMX 355 geniş açı ve 2 megapiksel makro sensör yer alacak. İşlemcide ise Qualcomm Snapdragon 888 + hız aşırtmalı yonga seti ile gelecek modelde, 8 + 256 GB ve 12 + 256 GB sürümleri mevcut olacak. Batarya, 4.500 mAh pil ile 65W hızlı şarj desteği sunacak.

Oppo Reno 7 Pro ile Tarzını Yansıt!

Bu yeni Oppo Reno 7 Pro, yeni neslin en gelişmiş hali olacak. Üst düzey özellikler, kaliteli bir panel ve iyi bir kamera ile gelecek. Oppo, daha güçlü cep telefonları ve daha iyi bir kamera yapma konusunda uzman olmayabilir, ancak onları çok güzel ve kaliteli yapma konusunda kesinlikle uzman olduğunu bir kez daha gösteriyor.

Oppo, bir cep telefonunun nasıl tasarlanması gerektiğini, hafif olduğu kadar sağlam hale getirmenin ve çok kaliteli malzemeler kullanmanın nasıl olduğunu iyi biliyor. Oppo Reno 7 Pro, şirketin çalışmalarının en iyi örneklerinden biri olarak geliyor.

Oppo, Reno 7 Pro’nun 2022′nin en iyi yapılmış akıllı telefonlarından biri olmaya en büyük aday olduğunu söylüyor. Yuvarlak kavisli çerçevelerden sıkıldıysanız, bu terminal Android için harika bir seçenek olabilir.

Read More

Yorum yapın