2022’de alabileceğiniz en iyi oyun kulaklığı modelleri!

2022’de alabileceğiniz en iyi oyun kulaklığı modellerini sizler için listeledik! Bu modeller oyun zevkinizi ikiye katlayacak!


İyi bir oyun kulaklığı özellikle de gençler arasında neredeyse bir zorunluluktur. Temiz ve hassas ses, rekabetçi oyunlar için çok önemlidir ve yalnızca düşmanlarınızı saptamanıza değil, aynı zamanda takım arkadaşlarınızla etkili bir şekilde iletişim kurmanıza olanak tanır. Ayrıca, uzamsal ses ve sanal surround ses teknolojisindeki son gelişmeler, kulaklıkların daha pahalı ses kurulumları ile rekabet etmesini sağlayarak, bütçe bilincine sahip oyuncuların dahi beğenisi toplayarak fiyat/performans anlamında kendini kanıtlıyor.

Doğru kulaklık, oyun içinde tedbirli şekilde koşmayı ve kendinizi en iyi şekilde saklamanızı, silahınızı en doğru zamanda kullanmanızı sağlar, ses kalitesi ile oyun zevkinizi daha da katlar. Bu anlamda şu anda favori modellerimizden bazılarında bulabileceğiniz en iyi oyun kulaklıklarını sizler için bir araya getirdik. Yalnız fiyatlar cebinizi yakabilir.

İşte 2022’de alabileceğiniz en iyi oyun kulaklığı modelleri!

Bang & Olufsen Beoplay Portal

Fiyat: 9.283,00 TL

Ses Çıkışı:
Stereo
 
Bağlantı Tipi:
Kablosuz
 
Hassasiyet:
95 dB
 
Empedans:
24 Ohm
 
Mikrofon:
Var
 
Uzaktan Kumanda:
Var
 
Sürücü Çapı:
40 mm
 
Kullanım Süresi (Genel):
24 saat

V-MODA Crossfade 2 Wireless

Fiyat: 9.045,44 TL

Ses Çıkışı:
Stereo
 
Bağlantı Tipi:
Kablosuz
 
Empedans:
32 Ohm
 
Mikrofon:
Var
 
Uzaktan Kumanda:
Var
 
Sürücü Çapı:
50 mm
 
Kullanım Mesafesi:
10 m
 
Şarj Tipi:
USB

Read More

Yorum yapın