2022 Toyota Corolla Sedan; yeni model yılıyla gelecek değişimler resmiyet kazandı2022 Toyota Corolla

Beraberinde donanım ve tasarım bazında iyileştirmeler getiren 2022 Toyota Corolla Sedan, modernleştirilen parçalarıyla yola devam edecek.

Bir süredir 2022 model yılıyla birlikte geliştirmeler alacağına dair bilgileriyle gündemde olan Corolla ailesi için nihayet resmi taraftan da açıklama geldi. Dünya çapında 50 milyondan daha fazla satan Corolla için yeni versiyonun Türkiye’de satışı da zaman kaybetmeksizin başlıyor. 2022 Toyota Corolla Sedan, yenilenen tasarım detayları ve yeni teknolojileriyle birlikte kullanıcılarla buluşuyor. Corolla yeni model yılında da Vision, Dream, Flame, Flame X-Pack ve Passion X-Pack versiyonlarıyla Türkiye yollarına çıkmaya hazırlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2022 Toyota Corolla için öne çıkarılan yenilikler

Corolla’nın yeni model yılında X-Pack versiyonları için yeni tasarıma sahip 17 inç alüminyum jant seçenekleri bulunuyor. Yeni jantlar, Corolla Sedan’ın tasarımını daha da şık hale getiriyor. Corolla Sedan’ın Flame ve Flame X-Pack paketlerinde ise ambiyans aydınlatma özelliği ile kabinde daha zarif bir atmosfer elde ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Flame, Flame X-Pack ve Passion X-Pack versiyonlarında Akıllı Giriş ve Çalıştırma özelliğine ek güvenlik geliştirmeleri gelirken, tüm versiyonlarda kullanışlılığı artıracak şekilde yeni nesil USB-C tipi girişlere yer veriliyor. Corolla Sedan’ın yeni renk seçenekleri arasında Galaksi Beyazı ve Parlak Gümüş Gri renkleri de tercih edilebilecek. Corolla Sedan yeni model yılıyla birlikte segmentindeki iddialı konumunu daha da güçlendirecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Read More