2022 Skoda Karoq makyajlı kasası ile etkileyici görünüyor!

2022 Skoda Karoq için yakında lansman gerçekleşecek. Bizlerde sizler için bu etkileyici otomobili detaylandırıyoruz.


Kasım ayı içerisinde lansmanı gerçekleştirilecek olan 2022 Skoda Karoq için Avrupa merkezli ilk satışların yeni yılın ilk çeyreğinde olması bekleniyor. Skoda’nın ürün yelpazesinde yaşanan 5 yıldaki önemli değişimlerle birlikte, kısa sürede artan bir SUV otomobil sektörü kullanıcıların beğenisine sunulmuş olacak. Pazardaki artan SUV payları düşünüldüğü zaman, artık her markanın kaçınılmaz modellerinden olan bu segment, Skoda için de çok iştahlı duruyor.

Kodiaq’ın alt jenerasyonu olan Karoq ile kompakt SUV segmentinde öne çıkmak isteyen Skoda, bu model ile SUV piyasasında öne çıkmayı istiyor. Kodiaq ile satışlara yansıyan bu başarıyı bir adım daha yukarı taşımaktan sorumlu olacak 2022 Skoda Karoq, beraberinde getireceği makyaj niteliğindeki değişimleriyle resmi kaynaklar tarafından paylaşıldı.

Bu ay içerisinde tanıtımı gerçekleştirilecek yeni Kodiaq ile birlikte özellikle dış tasarımda etkileyici ve hissedilir tasarımlar kullanıcıları bekliyor olacak. Modernizasyon kapılarını sonuna kadar aralayacak olan bu dokunuşlar hemen her tasarımda alıştığımız gibi en çok ön-arka ışıklandırma grubu, jantlar ve gövde panellerinde kendisini gösterecek.

Makyajlı halinin daha üst segment hissettireceğini düşündüğümüz değişimlerde özellikle arka tarafta yer alan değişimler dikkat çekiyor. Kokpit kısmında hissedilir ve işlevsel geliştirmeleri beklediğimiz yeni modelin tüm detaylarını 30 Kasım’da düzenlenecek olan etkinlikle birlikte hep birlikte göreceğiz.

Read More

Yorum yapın