200 bin TL altında en iyi SUV araçlar! Bu fiyatlar bir daha gelmez

Ülkemizde en çok tercih edilen otomobil modellerinden olan SUV araçlar için en uygun modelleri sizler için listeledik. İşte tüm detaylar.


200 bin TL altında en iyi SUV araçlar! Bu fiyatlar bir daha gelmez - Page 1

Araç seçimi yaparken en çok tercih edilen modellerden biri olarak karşımıza Sedan modeller çıkıyor. Peki 200 bin TL altında iyi bir sedan araç almak mümkün mü? En uygun ve en problemsiz sedan araç nereden bulunur?  Sizler için bu tarz soruları cevaplamaya çalıştık.

200 bin TL altında en iyi SUV araçlar! Bu fiyatlar bir daha gelmez - Page 2

İlk sedan otomobil, 1899 yılında Renault tarafından üretilen Voiturette Type B olarak karşımıza çıkıyor. Sedan araçlar en çok geniş hacmi sebebiyle tercih ediliyor. Buna ek olarak görüntü ve imaj olarak da beklentileri karşılıyorlar.

200 bin TL altında en iyi SUV araçlar! Bu fiyatlar bir daha gelmez - Page 3

Estetik çizgilere sahip olan sedan araçlar, aynı zamanda daha güçlü bir imaj da sergiliyor. Sedan araçlar devlet makamları dahil pek çok önemli kişi ve kurum tarafından da tercih ediliyor. Bunun sebebi de sundukları prestij.

200 bin TL altında en iyi SUV araçlar! Bu fiyatlar bir daha gelmez - Page 4

Sedan araçlarda bagaj hacmi yolcu kısmından ayrı şekilde konumlandırıldığı için daha geniş bir tasarıma sahip. Bu sebeple daha konforlü ve büyük bir deneyim sunuyor. Lafı daha fazla uzatmadan sizler için seçtiğimiz modellere bir göz atalım.

Read More

Yorum yapın