200 Bin TL altına alınabilecek en iyi ikinci el SUV araçlar!

Mart ayında 200 Bin TL altına alabilecek olduğunuz en iyi ikinci el SUV araçları sizler için bir araya getirdik!


Bilindiği üzere SUV araçlar hem minivan, hem station vagon hem de çekme özelliklerine sahipler. SUV satın alırken doğru seçimi yapmak çok önemlidir. Örneğin bu araçlar kesinlikle belli bir güç ve kapasiteye sahip olmalıdır. SUV gibi büyük bir araç alma niyetiniz var ise, bu büyük aracı satın almak için belli sebepleriniz olmalıdır. Onu sedan araçlardan ayıran, fakat aynı zamanda ihtiyaçlarınız doğrultusunda yer alan sebepler.

Bu nedenle SUV araç almadan önce, sedan bir araca göre farklılıklarını öğrenmek ve buna yönelik kriterlerinizi belirlemeniz gerekir. Bu arada yanlış bilinen bir konuya da açıklık getirelim; her dört çeker araç SUV değildir ama SUV’ların geneli dört çekerlidir.

Son zamanlarda otomobillere zam üzerine zam gelmiş olsa da, hala otomobil alma isteğimiz öncelikli hayallerimizin arasında yerini almaya devam ediyor. SUV modellerin özellikle de son dönemde revaçta olduğunu söylemek pek yanlış olmayacaktır.

Yerli otomobilin ilk kasasının SUV olması da bu yüzden. Zira hem Avrupa, hem de Türkiye pazarında özellikle de son dönemdeki satışlar, ilerleyen yıllarda SUV tarzındaki otomobillerin daha popüler olacağına işaret eder nitelikte.

Türkiye’de 200 bin TL altına alabileceğimiz SUV modeller hangileri? Bu anlamda Türkiye’nin en uygun fiyatlı ikinci el SUV modellerini sizler için listeledik.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri 200 bin TL fiyatın altındaki SUV modellerinin yer aldığı listemizle başbaşa bırakalım.

İşte ikinci elde 200 bin TL altına alabileceğiniz en iyi SUV otmobiller!

Chevrolet Seri Captiva Model 2.0 D LT Medium

2008 Yakıt Dizel Vites Otomatik

Fiyat: 171.000 TL

Chery Seri Tiggo Model 2.0 Lusso

2011 Yakıt Benzin & LPG Vites Otomatik

Fiyat: 164.500 TL

Read More

Yorum yapın