1500 TL altı fiyata alınabilecek en iyi akıllı telefonlar

Bildiğiniz üzere uygun fiyata telefon bulmak oldukça zorlaştı. Biz de bu anlamda 1500 TL altına alabileceğiniz en iyi akıllı telefon modellerini sizler için listeledik!


Cep telefonları icat edildiği günden bugüne hayatımızı kolaylaştırmaya ve hatta hayatımızı dönüştürmeye devam ediyor. Öyle ki; akıllı cep telefonlarımız, adeta elimizden düşürmediğimiz en önemli eşyamız haline gelmiş durumdalar.

Zira, cep telefonlarımız zamanla birçok özellik ve donanım kazanarak daha da işlevsel hale geldi ve yeni teknolojiler ile farklı işlevler kazanmaya da devam ediyor. Gerek iletişim olsun, gerek rutin işlerimiz olsun, sosyal medyasından, fotoğraf tutkunluğuna, banka işlerinden, iş ya da ders uygulamalarına kadar birçok alanda, çeşitli amaçlarla kullanıyoruz.

Ancak tüm bu donanım ve özelliklerden yararlanmak o kadar kolay olmuyor, zira döviz kurunun da artması ile akıllı telefon fiyatları almış başını gidiyor. Biz de Teknolojioku olarak Türkiye’de satışa sunulan en uygun fiyatlı akıllı telefon modellerini sizler için bir araya getirdik. Ancak belirtmiş olduğumuz fiyatların internet satış fiyatı olduğunu ve bu nedenle farklılıklar gösterebileceğini belirtelim.

1500 TL altı fiyata alınabilecek en iyi akıllı telefonlar!

General Mobile GM 9 Go

Fiyat: 1.247,00 TL

General Mobile GM 9 Go

Ekran Boyutu:
5.5 İnç
 
Dahili Depolama:
16 GB
 
Bellek (RAM):
1 GB
 
Batarya Kapasitesi:
3500 mAh
 
Hat Sayısı:
Tek Hat
 
Hızlı Şarj:
Yok
 
5G:
Yok
 
4.5G Desteği:
Var

Doogee X95

Fiyat: 1.275,55 TL

Read More

Yorum yapın