14 gün pil ömrü sunan Huawei Watch GT 3’e 3 farklı ödül

Huawei Watch GT 3, küresel medya kuruluşlarından 3 ödül kazandı. Akıllı saat bu ödüle tasarımı, AMOLED ekranı, uzun pil ömrü ve sağlık özellikleri sayesinde kavuştu.

Akıllı saat, TruSeen 5.0+ teknolojisiyle geliyor. Bu teknoloji sayesinde daha doğru sağlık ve fitness takibi yapabilen model tam dolu pille 14 güne varan bir kullanım imkanı sunuyor. Android Headlines isimli internet sayfası “Huawei Watch GT 3, harika pil ömrüne ve mükemmel bir ekrana sahip gerçekten çekici bir akıllı saat” yorumunu yaptı. Android Headlines, aynı zamanda Huawei Watch GT 3’ü 4 yıldızlı bir derecelendirme ve çok imrenilen Editörün Seçimi ödülü ile ödüllendirdi. Watch GT 3’ü incelerken Android Authority, ”Huawei’nin yaptığı en doğru akıllı saat” dedi. Android Authority, saati 4 yıldızla ödüllendirdi. Watch GT 3 incelemesinde T3, ”Güzel, işlevsel ve fiyatının iki katı olan akıllı saatlerden daha iyi performans gösterdiğini” belirterek saati 5 yıldızla ödüllendirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch GT 3 haricinde Pro modeli de güçlü özelliklerle geliyor

Watch GT 3 46 mm ve 4 mm boyutlardan oluşan 4 farklı modeli Huawei’nin online mağazası üzerinden satışa sunulmuş durumda. 4 ay vade farkız taksit imkanıyla satın alınabilen saatin fiyatı ise 3.699 TL. Bizim de incelemesini paylaştığımız Pro modelinin modelinin fiyatı ise 8.999 TL. Harmony OS yüklü gelen modelde eSIM desteği de yer alıyor. Türkiye’deki henüz aktif olarak kullanılamasa da kullanıcılar akıllı telefonlarına ihtiyaç duymadan akıllı saati tamamen bağımsız olarak kullanabiliyor. Telefon aramaları veya bildirimler direkt olarak akıllı saate geliyor.

İlginizi Çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle

Read More