13 farklı kilit ekranı stiliyle FOs MIUI teması!

Nasıl Yapılır

Her hafta sunduğumuz temalarımızdan bir yenisini daha sizlerle paylaşıyoruz. Haftanıza renk katacak yeni temalar ile telefonlarınız daha da renkli ve güzel görünecek.

MIUI, cihazınızı kendi tarzınıza göre kişiselleştirme imkanı sunan ve farklı temalarıyla haftanıza renk katabileceğiniz bir arayüz. Bu konuda oldukça iyi bir arayüz olan MIUI arayüzünü kişileştirmek için sizlere her hafta birbirinden farklı güzel temalar ile merhaba demeye çalışıyoruz.

Bu haftaki tema ile birlikte, Xiaomi, Redmi ve POCO cihazınızın her zamankinden daha güzel görünmesini sağlayacak harika bir MIUI temasını sizlerle paylaşıyoruz.

Bu tema sizi kesinlikle şaşırtacak olan 13 farklı kilit ekranı stili ile birlikte geliyor. Bu temayı uyguladıktan sonra cihazınızdaki kilit ekranı görünümü tamamen değişecek. Kontrol merkezi ve eski durum çubuğu tema ile yenileniyor. Telefon, ayarlar, mesajlar ve hatta dosya yöneticisi gibi diğer sistem uygulamaları da tema ile uyumlu geliyor.

Tema için vurgulanan özellikler:

➥ Değişen UI Arayüzü
➥ Yeni şarj animasyonu
➥ Yeni kontrol merkezi
➥ Simge paketi
➥ Bildirim çubuğu uyumlu
➥ Kilit ekranı farklı stil desteği

Cihazınızda yeni temalar denemeyi seviyorsanız ve normal kullanıcı arayüzüne farklı bir bakış açısı getirmek istiyorsanız, resmi Mi tema mağazası bağlantısıyla MIUI 12 ve 12.5 çalıştıran tüm Xiaomi, Redmi ve Poco cihazlarınıza bu temayı indirebilirsiniz.

Read More

Yorum yapın